Metody płatności

Co to kod promocyjny i jak go używać. Dodawanie nowej metody płatności. Zmiana domyślnej metody płatności.

Dodawanie metody płatności

Dodanie metody płatności to wprowadzenie danych karty płatniczej i może być wykonane w zakładce metody płatności w kategorii płatności. U góry widoku widnieje lista istniejących metod płatności:

Payment methods

Uwaga: dane twojej karty nie są przechowywane w naszym serwisie w żadnej formie. Jedyne informacje związane z płatnościami, które przechowujemy, to cztery ostatnie cyfry numeru twojej karty - aby możliwe było rozróżnienie kart między sobą.

Poniżej znajduje się formularz służący do dodania nowej metody płatności:

Payment methods

Po kliknięciu Dodaj metode płatności dodana metoda pojawi się na liście istniejących kart.

Payment methods

Zmiana domyślnej metody płatności

Jedyne, co trzeba zrobić, aby zmienić metodę płatności na domyślną, to kliknięcie przycisku Ustaw domyślną

Payment methods

Metoda płatności została zmieniona. Zmiana domyślnej metody płatności jest pomocna np. w przypadku nie działania dotychczasowej metody płatności.

Kody promocyjne

Pod formularzem dodania metody płatności znajduje się formularz kodów promocyjnych. Kod promocyjny może zostać przysłany użytkownikowi na email lub pojawić się jako wyskakujące okienko na stronie głównej. Jest to inna metoda pokrywania kosztów (częściowo).

Payment methods

Po kliknięciu przycisku Dodaj kod promocyjny w prawym dolnym rogu wyświetli się informacja o tym, czy kod jest poprawny. Można też zobaczyć użycie kodu promocyjnego w zakładce Historia płatności.

Payment methods

Nadal potrzebujesz pomocy? pomoc@onestepcloud.pl
Ostatnio zaaktualizowano 16. mar 2020